Tapety na telefon

Strona z tapetami na telefonRozmiar i rodzaj

Mając na myśli rozmiar tapety, nie mówimy tutaj o konkretnej rozdzielczości tapety. Są to konkretne liczby podawane przez producentów tapet, w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru do naszego wyświetlacza. Mamy tutaj na myśli nasz osobisty wybór, jaką tapetę chcemy? „Rozciągniętą” na cały wyświetlacz telefonu, czy tylko skromną tapetę na środku wyświetlacza.

Tutaj panuje pełna dowolność. Wszystko zależy od gustów posiadaczy tapet, ich upodobań. Ale obiektywnie rzecz biorąc, małe tapety, nie zakrywające całego wyświetlacza telefonu przeminęły wraz ze starymi modelami telefonów, z czarno-białymi wyświetlaczami. Teraz, kiedy nasze telefony mają wyświetlacze wysokiej rozdzielczości z ogromną gamą kolorów najodpowiedniejsze są tapety idealnie dopasowane do ekranu. Po pierwsze o wiele lepiej się prezentują, niż te „niedopasowane” tapety, po drugie małe tapety jest zdecydowanie gorzej zdobyć. Jeśli już nam się to uda, wybór jest naprawdę mały i chyba niewarty zachodu.

Pisząc o starych rodzajach telefonów i czarno-białych wyświetlaczach warto też nadmienić, że obecnie tapety w szarych, monotonnych kolorach nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Szczególnie pożądane są te kolorowe, w jaskrawych barwach, które niestety często bardzo szybko męczą nasze oczy i niewątpliwie im szkodzą.

A to może zaciekawi Cię jeszcze podatek VAT albo aparat fotograficzny.

Info o stronce