Tapety na telefon

Strona z tapetami na telefonCo „mówią” tapety?

Wydawać by się mogło, że posiadanie, czy ustawianie na wyświetlaczu naszego telefonu jakiejś tapety jest zupełnie przypadkowe. Ot, spodobała nam się jakaś tapeta, a może jakiś rodzaj muzyki jest w danym sezonie popularny i już na naszym wyświetlaczu widnieje jakiś znak szczególny dla tego rodzaju brzmienia. W rzeczywistości jednak wybór tapet wcale nie jest taki przypadkowy.

Zastanawiałeś/łaś się kiedyś dlaczego na Twoim wyświetlaczu znajduje się taka, a nie inna tapeta? Pomyśl i odpowiedz obiektywnie. Jeżeli u Ciebie na tapecie znajduje się jakiś krajobraz, najprawdopodobniej tęsknisz za relaksem, spokojem, ciepłym klimatem. Szczególnie popularne są takie tapety podczas chłodnych miesięcy. Wtedy każdy z nas marzy o plaży, gorącym piasku i pełnym słońcu.

Dlaczego u kogoś innego na tapecie widnieje kot? Przypadek, czy może raczej upodobanie? Miłośników kotów jest bardzo wielu. Wielu z nich więc umieszcza podobizny kotów u siebie na tapetach. Sam widok włochatego czworonoga wprawia ich w miły nastrój i pozwala się odprężyć.

A to może zaciekawi Cię jeszcze podatek VAT albo aparat fotograficzny.

Info o stronce